k0016(1)Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kadınlarda yaz temizliği sıkıntısı da başlamış bulunmakta. Bakteri mikrop ve ev mytelarının verdiği sağlıksız ortamı belki de hiç bir canlı verememektedir. Bu zararlı bakterilerden kurtulmanın tek yolu kumaş döşemelerinizi değiştirmenizdir. Halılar perdeler koltuklar ve belki duvardan duvar kaplatmış olduğunuz halılarınızı temizletmeli ya da yenilerini almanız gerekmektedir. Bu döşemelik kumaşları seçer iken  evinize aydınlık bir hava katacak kumaşları seçmeniz gerektiği gibi gelişen teknoloji ile üretilen bakteri mikrop ve myteları üzerinde barındırmayan ve bu tip zararlı bakterileri barındırmadığı gibi leke tutmama özelliğini de içerisinde bulunduran kumaşları tercih etmelisiniz.

Bu kumaşlar özellikle çocuğu olan aileler için oldukça faydalı olacaktır. Malum küçük çocuklarımız koltuğun üzerinde bir şeyler yiyip içmeyi severler ve dökülme ihtimali oldukça yüksektir. Ayrıca döşemelik kumaşlarınızı seçer iken kuru temizleme yapılanları değil evinizde kolaylık ile yıkayıp silebileceğiniz kumaşları seçmelisiniz ki eviniz daima temiz kaldığı gibi kuru temizlemecilere de para harcamayasınız. Döşemelik kumaşlarınızı tercih ederken oldukça zorlanabilirsiniz. Bunun nedeni çeşitlerin bol olmasından dolayıdır. Simli pullu modellerin çıktığı gibi son yılların modası olan şehir konseptlerindeki kumaşlarda oldukça sık tercih edilmektedir.

IMG_2490

Çeşitlerin bol olmasından dolayı da istediğiniz modelde ve konseptteki döşemelik kumaşları seçebilir koltuklarınızı kaplatabilir ve hatta bu kumaşların modelinde olan halılarınızı da kolaylık ile seçebilirsiniz. Perde ve duvar kağıdında kendini markalaştırmış olan firmamız Soysaraç perde ile döşemelik kumaşlarınızı kolaylık ile seçebilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz kumaşlara uygun olarak perdelerinizi ve duvar kağıtlarınızı da değiştirmek isteyeceksiniz. Soysaraç perde kalitesi ile eviniz büyük bir uyum içerisinde size hitap eden özel bir mekan olacaktır. Döşemelik kumaşlarınızı seçer iken bütün evinizi baştan aşağı değiştirmek isteyeceksiniz.