gri-gumus-ev-duvar-kagidi Evlerimizin uyum içerisinde olması renklerin ve modellerin birbiri ile uygunluğu şık atmosferi aldığımız küçük biblo ve süs eşyalarının yanı sıra evimizde bütünlük sağlayan bir diğer unsur ise duvarlarımızın rengi ve modelleridir. Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde duvar boyaları da farklı yanar dönerli renklerde bulunabildiği gibi aynı zamanda duvar kağıtları modelleri de farklı konseptler ortaya çıkmış farklı model ve renklerdeki duvar kağıtları tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Bu duvar kağıtları modelleri ile birlikte duvar art dediğimiz suvar sanatı da ortaya çıkmıştır.

Duvar sanatı duvar kağıtlarına yansıyan kabartmalı işlemeli renkli desenli ve farklı modellerdeki duvar kağıtları çeşitliliği dolayısı ile evinizdeki bütünlüğe ve evinizin konseptine uygun olan duvar kağıdını kolaylık ile seçebilirsiniz. Duvar kağıtları kolay silinebilme özelliği ve anti bakteriyel olması dolayısı ile hem sağlıklı hem de hijyeniktir. Duvar kağıdınızı seçer iken yapmanız gereken tek şey eşyalarınız ve halılarınız ile uyum içerisinde olmasıdır. Eğer bu uyumlu atmosferi yakalar iseniz eviniz hem olduğundan şık hem de uyumlu görünecek ve eşyalarınızın havası daha da artacaktır.

kayseri-duvar-kagidi2

Duvar kağıtlarınız evinize gelinip ölçü alındıktan sonra hazırlanır ve kısa bir süre sonra evinizde yapıştırılarak kullanıma hazır hale gelir. Herhangi bir küf bakteri ya da ıslaklık yapmazlar. Sadece ıslak bez ile sildiğinizde kolaylık ile temizlenebilir ve ilk günkü görüntüsünü kazanabilir. Duvar kağıtları sayesinde duvarlarınız her zaman şık modern ve temiz kalacaktır. Buhara karşı dayanıklı olan duvar kağıtları soğuğun girmesini de engellemektedir. Duvar kağıtlarınızı perdecilikte son teknolojiyi kullandığı gibi duvar kağıdı konusunda da kendini geliştirmiş olan Soysaraç Perde firmasına giderek seçebilirsiniz. Firmamız perdeler konusunda kalitede önde olduğunu gösterdiği gibi duvar kağıdında da bir numaralı marka olmuştur. Bostancıdaki yerimize mutlaka gelmenizi bekliyoruz, sizlerde kaliteli perde imkanlarımızdan ve ekonomik fiyat politikalarımızdan yararlanabilirsiniz.