ip_perde1Perdeler bilindiği gibi ev dekorasyonumuzu ve evimizin içerisindeki atmosferi dışarıya yansıtan evimizin bütünlüğünü camlarımıza taşıyan vazgeçilmez bir ev eşyasıdır. Bu ev eşyası evimiz eşyalarımız ve hatta duvar rengimiz ile bir bütünlük sağlamaktadır. Perdelerimizi seçer iken dikkat etmemiz gereken en önemli husus evimizin ve eşyalarımızın rengi ile aynı bütünlüğü oluşturabilmesidir. Dikkat etmemiz gereken bir diğer husus ise perdelerimizin kolay temizlenebilmesi kolay takılıp çıkarılabilmesidir.

Perde modelleri arasından size önerebileceğim tek perde çeşidi ip perdedir. İp perdeler üzerlerinde leke kir gibi izleri barındırmadığı gibi sade modeli ile de evinizi oldukça şık bir hale sokacaktır. Temizlemeniz için yapmanız gereken ise bu perdeyi söktükten sonra büyük bir düğüm ile toplamaktır. Böylece perdenizin ipleri birbirine dolaşmayacaktır.

ip_perde

Aynı zamanda sık sık yıkamanıza hiç gerek kalmayacaktır. Çünkü ip perdeler sadece toz tutarlar. İp perdelerin üzerinde leke göremezsiniz. Böylece eviniz hem hijyenik hem de şık bir görüntüde olacak gelen misafirleriniz ip perdelerinize bayılacaktır. İp perdelerinizi çok sevecek ve evinizin diğer odalarında da kullanacaksınız. İstanbul Bostancı’da sizleri de soysaraç perdeciliğe bekliyoruz.