katlamali-perde1 Ofislerimizi kullanır iken seçtiğimiz eşyalarımızı hem kolay taşınabilir hem de kiri lekeyi üzerinde tutmayan ve sadece ihtiyacımız kadar olan eşyaları alırız. Bu eşyalar genelde masa sandalye gibi ofis eşyalarından oluşur. Fakat ofislerde büyük bir sorun olan perde meselesi tüm ofis eşyalarınızı etkileyebilir.

Çünkü ofisiniz güneş alıyor ise bu hem bilgisayarlarınıza hem de ofis mobilyalarınıza zarar verebilir. Bu yüzden ofis perdelerinizi hem güneşi geçirmeyecek hem de kolay temizlenebilen perdelerden seçmeniz gerekir.  Bu gibi durumlar için en uygun olan perde katlamalı perdelerdir. Katlamalı perdeler hem oldukça kolay temizlenir hem de güneş ışığını içeriye yansıtmaz.

 

katlamali-perde

Bu gibi perdeler günümüzde sadece ofislerde değil evlerde de tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi hem kolay temizlenmesi üzerinde leke tutmaması hem de güneşin verdiği sıcaklığı içeriye yansıtmaması dolayısı ile özellikle akşam güneşini içersine alan evlerde tercih edilen bir perde çeşidi olmuştur. Üstelik bu perdelerin fiyatı diğer perdelere oranla daha uygun fiyattadır. Katlamalı perdeler oldukça kolaylık ile açılıp kapanırlar.