263756_231410156877811_199170153435145_831254_250496_n Perde denince aklımıza ilk olarak tülden yapılmış evimizi yansıtan evimizin şıklığını ve bütünlüğünü yansıtan evimizdeki atmosferi bütünleştiren ve evlerimizin olmazsa olmazı olan bir ev eşyası aklımıza gelmektedir. Gelişen teknoloji sayesinde kumaş ve perde tekstili de gelişmiş bu durumda gelişen teknoloji sayesinde her zevke hitap eden perdeler ve kumaşlar üretilmektedir. Ayrıca evlerimizdeki şıklığı yansıtan perdelerimizi her odamıza uygun olan konsepte göre uygun olarak seçebiliriz. Son yıllarda moda olan kruvaze perdeler ise pek çok evde bütünlük sağlamaktadırlar. Kruvaze perdeler genellikle Fransız dantelinden yapılmış işlemeli ve boncuklu olarak yapılan iki kanat halinde dikilen ve mekanizmalı olan perdelerdir. Mekanizması sayesinde iki yana açılarak oldukça şık bir görüntüyü evinize ve dışarıya yansıtmayı sağlar. Kruvaze perdeler ip perde boncuk sarkıt ve çeşitli aksesuarlar ile canlandırılıp eve daha uygun olan görüntüyü odalarınıza yansıtabilir.

Örneğin salonunuzda mor eflatun renkler hakim ise kruvaze perdenizin üzerine mor renkte birkaç büyük boncuktan yapılmış olan boncuk sarkıt ekleyerek oldukça şık bir görüntü sunabilirsiniz. Kruvaze perdeler son yıllarda özellikle evlerin salonlarında görmüş olduğumuz ve en çok satılan perde modelidir. Evlerimizde salonlarımızın hakimiyetini sağlamaktadır. Kruvaze perdeler Fransız dantelinden yapıldığı için yıkanırken ve ütülenirken oldukça fazlası ile itina gösterilmelidir. Bu kumaştan yapılan tüller genellikle oldukça uzun ömürlüdür. Kruvaze perdelerinizi seçer iken  üzerindeki işlemelerin halılarınıza ya da koltuklarınıza uygun olanını seçer iseniz evinizdeki bütünlüğü yakalamış olursunuz. Böylece eviniz renk ve model karmaşasına dönüşmez.

kruvaze-perde-big

Kruvaze perdelere Soysaraç perdecilik  kalitesi ile ulaşabilmeniz mümkündür. Soysaraç perdecilik İstanbul Bostancı’da hizmet vermektedir. Firmamız uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile markalaşmış ve kalitesinin arkasına imzasını gurur ile atmıştır. Kruvaze perdelerinizi güvenle kullanabilirsiniz.