brochure boek catalogus gordijn rolloEvimizin bütünlüğünü camlarımıza yansıtan evlerimizin olmazsa olmazı olan perdeler gelişen teknoloji ve moda sayesinde oldukça şık ve modern bir hal almıştır. Eski beyaz perdeler yerini store perde denilen çekmeli ve mekanizmalı perdelere bırakmıştır. Bu perdeler kalın yapısı sayesinde yaz aylarında güneş ışınlarını içeriye yansıtmamakta kış aylarında ise soğuğun camlardan içeriye girmesini engellemektedir. Ayrıca mekanizması sayesinde çekilerek açılıp kapanabilir ve camlarınızı istediğiniz seviyede açmanızı sağlar. Şık birkaç dokunuş ile perdelerinizi hareketlendirebilirsiniz. Örneğin store perdelerinizin uçlarına ekleyeceğiniz boncuklar ile eviniz ve perdeleriniz daha şık bir hal alabilir. Ayrıca store perdeleriniz düz modeli sayesinde evinize kolaylık ile uyacaktır. Tek yapmanız gereken ise odalarınızın rengine uygun olan bir renk store perde seçmelisiniz. Örneğin salonunuz pembe tonlarda ise açık pembe ya da lila renkli store perdeleri seçebilirsiniz.

Store perdeler silinebilir özellikte oldukları için ıslak bez yardımı ile silebilirsiniz. Fakat mutfakta oluşan yağ buharı sayesinde store perdelerinizin batabileceği düşünülerek mutfakta kullanıma pek uygun olmadıkları gözlemlenmektedir. Fakat salon ya da diğer odalarınızda store perdeler sayesinde bütünlüğü yaratabilirsiniz. Store perdelerde renk uyumu seçilir iken çok koyu renk almamanız önerilmektedir. Bunun sebebi üzerine çok fazla toz toplamaması içindir. Soysaraç perde sayesinde istediğiniz modelde ve istediğiniz renkte store perde bulabilirsiniz.

brochure boek catalogus gordijn rollo

Firmamız uzun yıllardır kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş ve bir marka haline gelerek tanınmış bir firma olmuştur. Pek çok kişinin bildiği gibi Soysaraç Perde uzun yıllardır perdecilik anlayışında kendini sürekli geliştirmektedir ve modaya uyum sağlamaktadır. Soysaraç perde İstanbul Bostancı’da ikamet etmektedir. Soysaraç perde firma sayesinde istediğiniz modelde ve renkte store perdeyi seçebilir zevkinize ve evinize uygun olan store perdeyi seçebilirsiniz.