zebra_perde1Bilindiği gibi evlerimizin eşyaları renkleri ve uyumluluğu evde yaşayan kişilerin ve özellikle de bayanların zevkini yansıtmaktadır. Bu iç dünya yansıması son yıllarda gelişen mobilya sektörü ile de taçlandırılmış herkesin zevkini odalarına mutfaklarına ve banyolarına yansıtmasına neden olmuştur. Klasik ev tipi anlayışı dışına çıkılabilen bu tasarımlar sayesinde evlerimizde özgürleşmiştir. Fakat evlerimizde bütünlüğü yansıtmamızı sağlayan evimizle ilgili dışarıya küçük ip uçları veren perdelerimizin evimiz ile uyumlu olmasına dikkat etmeliyiz. Ayrıca perdelerimizin kolay çıkarılıp takılmasına herhangi bir lekeyi tutmamasına ya da belli etmemesine de dikkat etmemiz gerekmektedir.

Ayrıca perde konusu ile ilgili sıkıntı yapan bir diğer olay ise hem tülümüzü hem de perdemizi birbiri ile uyumlu alacağımız gibi evimiz ve hatta evimizin duvar boyalarının rengi ile de uyum içerisinde olmamızı sağlamamız işin en sıkıcı tarafı olsa gerek. Fakat son zamanların modası olan zebra perdeler her mobilya ve her renk ile uyumlu olduğu gibi hem tül hem de perde olarak kullanılabilmektedir. Bu iki ev eşyasının olmazsa olmazlarından olan tül ve perdeyi bir araya getiren zebra perdeler artık pek çok evde tercih edilen bir eşya haline gelmiştir. Sebebi ise hem tüle hem de perdeye ayrı ayrı maliyet ödemek yerine tek bir perde ile hem tül hem de perde olarak kullanılabilir özelliği içerisinde bulundurmasıdır.

zebra_perde

Zebra perdeler kolay takılıp söküldüğü için çamaşır makinesinde ya da elinizde yıkamanız kolaydır. Soysaraç perde firması sayesinde zebra perdeler en iyi kumaştan yapılmışlardır dilerseniz sizlerde bostancıda yer alan firmamızı ziyaret edebilirisniz. Kaliteyi en uygun fiyata almış olmanın mutluluğu ile zebra perdelerinizi uzun yıllar eskimeden ve yıpranmadan kullanabilirsiniz. Zebra perdeler hem şık hem de modern olduğu gibi pek çok ev tasarımı ile de uyum sağlamaktadır.